Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
2.6kmh
75 %
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

dasma

Kush hedh më shumë lekë në dasma? Anxhela Peristeri: Veriut i zien gjaku më shumë gjaku se Jugut

Këngëtarja Anxhela Peristeri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. E ftuar në “Why not”, Anxhela është pyetur se kush hedh më shumë...

“Kur e pashë Arminën me të bardha…”, Moza Mevlani rrëfen emocionet e dasmës: Më preku Sali Berisha, fjala e tij ka peshë

Artistja Moza Mevlani, nëna e blogeres Armina Mevlani, ka rrëfyer emocionet gjatë dasmës së vajzës së saj me djalin e ish-kryeministrit, Sali Berisha, Shkëlzen...

Shkëlzen Berisha shpërndan albumin fotografik të dasmës me Arminën

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha i dhanë fund beqarisë dy ditë më parë. Ata i thanë “Po” njëri-tjetrit në një festë spektakolare në periferi të...

Shkoi e veshur si ”nuse” në dasmën e Armina Mevlanit, këngëtarja e njohur “kryqëzohet”nga ndjekësit (FOTO)

Dasma madhështore e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës u bë krefjalë e medieve mbrëmjen e djeshme, ku nuk munguan fotot dhe pamjet e shumta...

Me lugë dhe pjata një përdorimshe, detaji i pazakontë nga dasma e Shkëlzenit dhe Arminës (FOTO)

Në agroturizëm “Gjepali” nën kujdesin e shef Fundim Gjepalit, u mbajt mbrëmjen e djeshme dita më e rëndësishme e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishëës. Mes...

VIDEO/ Atmosfera elektrizuese në dasmën e djalit të Berishës, Shkëlzeni ngrihet në krahë nga dasmorët, me plis në kokë tund shaminë

Atmosfera në dasmën e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit kapi majat dhe ishin vetë çifti ata të cilët ngritën në këmbë të gjithë të...

Nga numri i të ftuarëve te vendi ku do të zhvillohet, pamje dhe detaje nga dasma e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit

Pas shumë vitesh bashkë, ditën e sotme Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha më në fund do t’i thonë “Po” njëri-tjetrit. E teksa përgatitjet e fundit...

FOTO/ Tregoi se ishte i dashuruar brenda BB VIP, ish-banori prezanton për herë të parë partneren

Kur ndodhej brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, Arbër Sulstarova foli shumë për vajzën që i kishte rrëmbuer zemrën.  Mirëpo, ndonëse e përmendi gjatë gjithë...

Në krah të partneres 53 vite më të re, ja “dasma simbolike” e Berlusconit dhe deputetes në vilën luksoze në Lombardi  

Ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi ka kurorëzuar sot dashurinë me partnerten e tij 32 vjeçare, Marta Fascina. Ceremonia e "dasmës simbolike" u zhvillua sot në...

FOTO/ Martohet vajza e Bill Gates, miliardieri dhe ish-bashkëshortja bëhen bashkë në dasmën e Jennifer

Vajza e madhe e miliardierit Bill Gates, Jennifer Gates i dha fund beqarisë, duke kurorëzuar në martesë lidhjen e dashurisë me Nayel Nassar. Mediet...


Lajmet e fundit