Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

dashuria e babait

Këngëtari bën deklaratën e fortë: Vajzat shqiptare marrin burra të vjetër sepse janë rritur pa dashurinë e babait

Këngëtari Robert Berisha ka bërë një deklaratë të pazakontë mbrëmjen e djeshme në “Breaking”. Moderatori ka thënë se vajzat në Shqipëri dhe Kosovë përfundojnë me...

Lajmet e fundit