Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
15 %
3.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

TAG

dashnor sula

“E keqja është që i bie popullsisë”, deputeti i PD reagon pas tërmetit: Qeveria turke ka shumë gjynahe për të larë

“Qeveria turke ka shumë gjynahe për të larë”, kështu shprehet deputeti demokrat Dashnor Sula, për tërmetin shkatërrues që preku Turqinë qendrore duke shkaktuar mijëra...

“Një mal i madh me plehra që do konkurrojë Krrabën”, Sula publikon foto nga Elbasani: Në prag katastrofe mjedisore, mbeturinat minë me sahat për...

Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula, ka publikuar pamje nga vendgrumbullimi i mbetjeve në Elbasan ku sipas demokratit qyteti është në prag të një...

PD kërkesë për shfuqizimin e Bordit të Ushqimit, Sula: Qeveria ka mbushur arkën me xhepat e qytetarëve në kohë krize, çmimet vetëm janë rritur

Gjykata Kushtetuese mbajti sot seancën për shqyrtimin e padisë së Partisë Demokratike për shfuqizimin e Bordit të Ushqimeve. Pas seancës jashtë ambienteve të gjykatës në...

Vjedhja e parave në banesën e Alda Klosit/ Dashnor Sula: Zyrtarët fshehin në shtëpi qindra mijëra euro, nëse hetimet zgjerohen, do dalin në pah…

Deputeti i Partisë Demokratike Dashnor Sula, ka reaguar në lidhje me vjedhjen e kryer nga Rozeta dhe djali i saj, Havier Dobi në shtëpinë...

Gjykata Kushtetuese pranoi padinë për bordin e çmimeve, Dashnor Sula: Keqardhje që s’ka asnjë reagim për bordin e karburanteve

Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula, është shprehur se Gjykata Kushtetuese ka pranuar padinë e bërë nga një grup deputetësh për heqjen e Bordit...

“Kurseni energji”, deputeti demokrat i përgjigjet Ballukut: Miliona llampa dekorative ndriçojnë natë e ditë, shqiptarët të ngrohen me batanije

Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula, ka reaguar ndaj deklaratës së ministres së Energjitikës, Belinda Balluku , e cila iu bëri thirrje qytetarëve që...

Festuan të ndarë 32 vjetorin e PD, Dashnor Sula: Më vinte turp! Nuk mora pjesë në asnjë mbledhje  

Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula ka komentuar festimet e ndara me rastin e 32 vjetorit të themelimit të PD ditën e djeshme, duke...

Deputeti i PD çon vajin e ullirit në Parlament: Ka shkuar 350 lekë/litri! Fermerët po heqin të zinjtë e ullirit për ta nxjerrë

Deputeti i Partisë Demokratike Dashnor Sula ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të ngritur problemin e fermerëve që merren me nxjerrjen e vajit...

FOTO/ Dashnor Sula shkon me thesin me ullinj në Kuvend: Politikanët t’i heqin “takat” dhe të zbresin nga makinat e bukura…

Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula, ka tërhequr vëmendje me gjestin e tij pak para nisjes së seancës së sotme pelnare. Ai është futur...

Çfarë po “sqarojnë”? Deputeti i PD i shkon Ramës pranë foltores, kryeministri largon Gardën

Kryeministri Edi Rama mbajti një fjalë të gjatë ku nuk munguan ironitë dhe sulmet ndaj opozitës, teksa mbrojti projektin e Portit të Durrësit. Por menjëherë...

Lajmet e fundit