Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Dashnor Osmani

Për një konflikt të çastit, 42-vjeçari rrëmbeu sëpatën dhe vrau barbarisht shitësin e bananeve në Korçë (DETAJET- EMRAT)

Detaje të reja nga vrasja në afërsi të Pazarit të Vjetër në Korçë. Për një konflikt të çastit 42- vjeçari Zamir...

Lajmet e fundit