Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

dashnor diko

‘Kam kaluar Covid, më dhemb trupi, me zor marr frymë’, Dashnor Diko i shqetësuar pyet ‘Live’ doktorin, ja çfarë i thotë ai

Mjeku i njohur pneumolog Ardian Jorgji është duke folur për situatën aktuale të koronavirusit në vendin tonë dhe pasoja e tij. ...

Dashnor Diko i rrëfehet deputetit: Nuk kam votuar për 30 vite, por me 25 prill do dal kundër hajdutëve që janë ndarë në tre...

Deputeti Myslym Murrizi ka konsumuar një kafe me këngëtarin e njohur Dashnor Dikon në fshatin Adriatik të bashkisë Divjakë. Gjatë bisedës,...

Arrestimi i Aleksandër Gjokës, Dashnor Diko: Gëzuar Sandri, do ta shijojmë jetën me sa kemi mundësi!

Këngëtari i njohur i viteve 90'-të në Shqipëri, Dashnor Diko, ka reaguar pas arrestimit të këngëtarit Aleksandër Gjoka dhe lirimit të tij më pas...

‘Po i bindim ndërkombëtarët’, Dash Shehi pas mbledhjes: Sulmi i opozitës do të jetë 360 gradë

Pas përfundimit të mbledhjes së kreut të PD, Lulzim Basha me aleatët opozitarë, kreu I LZHK, Dashamir Shehi deklaroi se sulmi i opozitës do...

Një surprizë po vjen? Dashnor Diko bën bashkë Shpëtim Saraçin dhe  Aleksandër Gjokën

Kompozitori Shpëtim Saraçi ka vetëm pak kohë që është kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Herë pas here e kemi...

Klement Balili në burg, ja artisti i parë që e mbështet publikisht: Mirësinë tënde s’e hedh dot poshtë askush

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” ndaj Klement Balilit, të njohur ndryshe si “Eskobari i Ballkanit”, i...

Pas debatit Çuli-Ndrenika, reagon Dashnor Diko: Fjalën Artist duan ta rrëmbejnë dhe ata që s’kanë lidhje me Artin

Pas komentit të Hervin Çulit, i cili i drejtohej artistit Robert Ndrenika se ka ulur "nivelin e tij ikonë", ka reaguar këngëtari Dashnor Diko....

Lajmet e fundit