Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

dashamir shehu

“Vetting-u të fillojë me BASHËN dhe SHEFAT e tjerë”, Dashamir Shehu: Qëllimi është që të pastrojë politikën, por nuk është detyrë e SPAK-ut

Deputeti Dashamir Shehi foli mbrëmjen e sotme për vettingun në radhët e politikanëve, i ideuar nga opozita. Ai tha se mbështet këtë tezë, por thekson...

Agron Duka nuk i bindet urdhërit të PD, nuk voton fare, Dashamir Shehi bojkoton votimin, por nuk gris fletët

Aksioni i parë i Partisë Demokratike në Kuvendin e Shqipërisë ishte grisja e fletës së votimit për zgjedhjen e kryetarit të ri të Parlamentit. Shumica...

‘Meta po bën opozitë më shumë se opozita’, Dashamir Shehu jep përgjigjen: Kjo është…

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi  i ka dalë edhe një herë në mbrojte Kreu të PD-së Lulzim Bashës duke thënë se është një drejtues...

“Ai që vjen nga llumi, në llum do të shkojë”, Shehi nga Kuvendi: Para mund të kenë por fytyrë s’ kanë

Deputeti i LZHK-së Dashamir Shehi ftoi deputetët të votojnë për draftin për vetingun në politikë ndërkohë që është shprehur se në sallënë parlamentit ka...

Lajmet e fundit