Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

Dashamir Shehi

Dashamir Shehi prezanton lëvizjen e re “PO”: Nisim me 10 Janar, ftojmë të rinjtë të bëhen pjesë e politikës

Kreu i LZHK Dashamir Shehi ka prezantuar sot platformën e re “PO”, në  të cilënn sipas tij do të diskutohen një sërë problematikash ekonomike...

VIDEO/ Surprizë për ditëlindje, Dash Shehi fik qirinjtë “live” në emision dhe thotë dëshirën: Të kem kalamajtë mirë…

Dashamir Shehi është nëj nga politikanët më të vjetër në Shqipëri, deputet në disa legjislatura të Kuvendit. Ditën e sotme ai feston 64 vjetorin, teksa...

Dash Shehi kundër Foltoreve të Berishës: Nuk mund të drejtojë më! Tre herë nuk të bën populli nuse

Deputeti Dashamir Shehi thotë se Sali Berisha nuk mund të rikthehet më në drejtim të Partisë Demokratike, pasi siç shprehet ai, “populli nuk të...

“Opozitarët patën vrull ta largonin”, Shehi për Berishën: U thashë “edhe xhenazja do 40 ditë”! Basha e ka bërë PD-në si Partia e Kinës

Deputeti Dashamir Shehi komenton zhvillimet në Partinë Demokratike, duke theksuar sipas tij problemet formale që Lulzim Basha i shkaktoi vetes duke e sjellë në...

Dash Shehi: Berisha ka të drejtën e vet të vijë në Parlament, nuk e kanë akuzuar se ka drejtuar keq politikën shqiptare

Deputeti i zgjedhur nga listat e koalicionit PD-AN, Dashamir Shehi, është shprehur se ish-kryeministri Sali Berisha ka të drejtë të shkojë në Parlament. Sipas tij,...

Nard Ndokës s’i del inati me Bashën për 25 prillin: Dash Shehi i mori votat e veta, Vangjel Dulen e caktoi pa lidhje në...

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka vijon të sulmojë kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha për humbjen e zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit. Përmes një...

Dash Shehi fotografohet në “Air Albania”, pret ulur në stol pasi ka bërë vaksinën anti-Covid

Kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi është fotografuar ditën e sotme në stolat e stadiumit “Air Albania”, ku përsa kohë nuk ka asnjë ndeshje në...

Dash Shehi i bindur për fitoren: Besimi juaj nuk do shpërdorohet, do i shërbej ndershmërisht të gjithë shqiptarëve

Kandidati i koalicionit PD-AN, Dashamir Shehi, në një postim në rrjetet sociale është shprehur i bindjen për fitoren e opozitës.AI shkruan se besimi i...

Kandidati për deputet kujton ndjekësit: Jam numri 13 në listën e PD

Pas vendimit të KQZ-së për heqjen e emrave të kandidatëve për deputetë nga fleta e votimit dhe zëvendësimin me numra, shumë garues në zgjedhjet...

“Dash, provoje të dalësh njëherë me partinë tënde, dhe s’do ngelesh thjesht një numër”

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi që fleta e votimit për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit të mos jetë me emrat e kandidatëve por me...

Lajmet e fundit