Tirana
broken clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0.5kmh
78 %
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

TAG

Dashamir Shehi

Propozuan emrin e Dash Shehit, Kujtim Gjuzi shpërthen ndaj Mediut dhe Dukës: Ku*varë bordellosh, duan një pijanec serial për President

Ish-deputeti Kujtim Gjuzi ka shpërthyer me një gjuhë të rëndë ndaj dy kolegëve Fatmir Mediu dhe Agron Duka, pasi dje ata thanë se një...

U propozua nga opozita për President, reagon për herë të parë Dash Shehi: I falenderoj, por në dorë e ka Rama!

Dashamir Shehi është emri i parë i propozuar nga opozita për t’u votuar si Presidenti i ri i vendit. Pritet që ai të votohet...

Duka dhe Mediu bien dakord, propozojnë Dashamir Shehin për president

Kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu në cilësinë e kreut të Aleancës për Ndryshim ka zbuluar emrin e parë që propozon opozita për Presidentin...

A u vonohet rroga deputetëve? Dashamir Shehi jep përgjigjen dhe shuan kureshtjen e të gjithëve

Deputeti Dash Shehi në një intervistë ka folur ndryshe nga sa jemi mësuar. I ftuar në “Why Not” ai ka folur për punën si deputet,...

A do ta sjellë Berisha PD në pushtet? Përgjigjet Dashamir Shehi: Nëse duam të shohim ëndrra…

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka komentuar mbrëmjen e sotme atë se çfarë mundtë ndodhë brenda opozitës pas largimit të Lulzim Bashës. I pyetur...

“Berisha duhet të kishte ikur me kohë” Shehi: Rama më ka zhgënjyer! I kam bërë këshilltarin vullnetar

Kreu i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, Dashamir Shehi ka komentuar marrëdhënien e tij me kryeministrin Edi Rama. Ai tregoi se në të shkuarën ka...

Dashamir Shehi si rrallëherë rrëfen jetën e tij: Babai më la në moshën 15-vjeçare, ndërsa nëna…

Kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi, si asnjëherë më parë ka folur për jetën e tij. Ai ka rrëfyer se ka pasur një fëmijëri normale si...

“Aleatët e PD janë të ndarë”, Shehi: Nëse Basha dhe Berisha s’bashkohen në zgjedhjet e pjesshme, rrezikojnë të zhduken nga skena politike

Kreu i LZHK Dashamir Shehi ka deklaruar se nëse demokratët nuk bashkohen për zgjedhjet e pjesshme bashkiake që do të mbahen pas disa javësh,...

Dashamir Shehi: Nëse opozita do të kishte fituar zgjedhjet, Berisha dhe Basha do ishin duke u përqafuar

Kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi, në një intervistë ka folur për sfidat e shqiptarëve dhe opozitës gjatë vitit 2021, të cilin e quajti një...

“Rama nuk është i pari që më vjedh idetë”, Dashamir Shehi flet për platformën “PO”: Uroj të shndërrohet në lëvizje politike

Kreu i LZHK Dashamir Shehi ka folur për hapat e radhës që do të ndjekë platforma “Po” e prezantuar pak ditë më parë nga...

Lajmet e fundit