Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

Dashamir Shehi

Dashamir Shehi: E kemi bërë baltë, kush duhet të shkojë në burg

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi thotë se rezultatet e reformës në drejtësi janë shumë pak e si pasojë ambienti është zhgënjyes. “Po çfarë pret qytetari...

Dash Shehi: Ky buxhet s’është as për të varfërit dhe as për pensionistët; nga pagat dhe pensionet s’dalin lekë për të korruptuarit

Deputeti opozitar Dashamir Shehi thotë se buxheti i vitit 2023 duhet të kishte si qëllim rritjen e pagave dhe pensioneve si mënyrë për të...

Shehi për amnistinë fiskale: Iu shërben një grushti biznesmenësh që se kanë problem të përdorin para të pista

Deputeti i Partisë Demookratike, Dashamir Shehi, foli mbrëmjen e sotme për amnistinë fiskale që qeveria kërkon të aplikojë. Ai u shpreh në një intervistë në...

Dashamir Shehi: Nuk bëjmë krushqi me Metën, na e ka “dredhur” disa herë

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi u shpreh se opozitën e bashkon lufta kundër Edi Ramës. Ai u shpreh kritik ndaj kreu të Partisë së Lirisë,...

Dashamir Shehi merr vendimin: LZHK-ja do të protestojë, vetëm të rinjtë e kanë në dorë ndryshimin e sistemit

Aleati i Partisë Demokratike, Dashamir Shehi njofton se partia e tij LZHK, do t’i bashkohet protestës së 7 korrikut. Përmes një postimi në rrjetet sociale,...

Kush e propozoi emrin e Dash Shehit? Mediu: Kemi diskutuar dhe me kolegët e PD! Ka përpjekje për të ndarë opozitën

Politikani Fatmir Mediu thotë se emrin e Dashamir Shehit për President e ka propozuar fillimisht Agron Duka, por diskutime janë zhvilluar edhe deputetët e...

Propozuan emrin e Dash Shehit, Kujtim Gjuzi shpërthen ndaj Mediut dhe Dukës: Ku*varë bordellosh, duan një pijanec serial për President

Ish-deputeti Kujtim Gjuzi ka shpërthyer me një gjuhë të rëndë ndaj dy kolegëve Fatmir Mediu dhe Agron Duka, pasi dje ata thanë se një...

U propozua nga opozita për President, reagon për herë të parë Dash Shehi: I falenderoj, por në dorë e ka Rama!

Dashamir Shehi është emri i parë i propozuar nga opozita për t’u votuar si Presidenti i ri i vendit. Pritet që ai të votohet...

Duka dhe Mediu bien dakord, propozojnë Dashamir Shehin për president

Kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu në cilësinë e kreut të Aleancës për Ndryshim ka zbuluar emrin e parë që propozon opozita për Presidentin...

A u vonohet rroga deputetëve? Dashamir Shehi jep përgjigjen dhe shuan kureshtjen e të gjithëve

Deputeti Dash Shehi në një intervistë ka folur ndryshe nga sa jemi mësuar. I ftuar në “Why Not” ai ka folur për punën si deputet,...


Lajmet e fundit