Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

dash shehi

E pranon Dash Shehi: Edhe PD ka blerë vota kur ka qenë në pushtet, por jo në këtë dimension

Kandidati i PD-së në qarkun e Tiranës, Dahamir Shehi, e ka pranuar se edhe Partia Demokratike ka blerë vota kur ka qenë në pushtet.Ai...

Dash Shehi shpërthen ndaj të tijve: Brenda PD shoh fytyra të trishtuara jo se ka humbur e djathta, por se nuk bëhen dot drejtorë

Kandidati i koalicionit PD-AN, Dashamir Shehi, i cili arriti të fitonte mandatin e deputetit në Parlamentin e ardhshëm, ka shpërthyer kundër disa anëtarëve të...

Dash Shehi thyen heshtjen dhe pranon rezultatin: Më vjen shumë keq për këtë rezultat, por betejën do ta vazhdoj

Dashamir Shehi, kandidati i Partisë Demokrtike i renditur i 13-ti në listën e Tiranës, ka reaguar për herë të parë pas disfatës në zgjedhjet...

Përplasja tek zyrat e FRD-së, Shehi i shqetësuar për Metën: U rrezikua jeta e Presidentit

Kreu i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar Dashamir Shehi ka reaguar ndaj përplasjes së Policisë bashkiake ditën e sotme në zyrat e FRD-së, ku pjesë...

Dashamir Shehi: Meta s’ka detyrim të zgjidhë pandeminë! Panariti nëpunës i Presidencës, nuk zgjidh sfida

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi komenton lëvizjet e fundit në Presidencë, ku ditën e sotme stafit të ndihmësve të kreut të shtetit i është...

Shehi shkon i dehur në emision për të folur për ‘Zgjedhoren’, gazetarja me zor mban të qeshurën

Ishte ftuar në emision për të folur mbi Reformën Zgjedhore, por çuditërisht ka shkuar aty i dehur. Fjala është për kreun...

‘Në shumicën e rasteve pronari është injorant’, Dash Shehi: Në Shqipëri nuk duan punëtor, duan skllevër

Ish-deputeti Dash Shehi shprehet se në vendin tonë biznesi është i ndërtuar mbi skllavërinë pasi shumica e bizneseve nuk duan punëtor por skllevër. ...

Dash Shehi sfidon me “maxhoritarin”: I gatshëm të përplasem vesh për vesh e hundë për hundë me këdo. Kam kaluar vitet më të vështira…

Aleati i Lulzim Bashës, kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi thotë se ndryshimi i sistemit zgjedhor duhet të pezullohet, dhe të mos jetë produkt i...

Diskutimet për Reformën Zgjedhore, Dash Shehi: Nëse zgjedhjet bëhen në 2021 të ndryshojmë sistemin, nëse bëhen këtë pranverë të mbajmë këtë që kemi

Kreu i LZHK Dash Shehi shprehet se nëse zgjedhjet parlamentare bëhen në vitin 2021, atëherë dhe kur janë planifikuar, sipas tij duhet të ndryshohet...

Aleatët e Bashës mbërrijnë në Presidencë, ja oferta për Metën për datën e re të zgjedhjeve (PROPOZIMI)

Krerët e partive kyresore të qendrës së djathtë dhe në aleancë me Partinë Demokratike kanë mbërritur pak më parë në Presidencë për të diskutuar...

Lajmet e fundit