Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

dasara

“David Guetta i mori xhixhat Elvanës dhe mbaroi punë shpejt e shpejt”, gazetarja e pamëshirshme me “Forever is Over”

Gazetarja Dasara Karaiskaj thotë se DJ me famë botërore, David Guetta mund të jetë tallur me Elvana Gjatën, duke i marrë një shumë të...

Pjesëmarrja në klipin e Florit dhe Ledrit, Sara Kapo: Më është kthyer në mankth

Sara Kapo, vajza që shfaqet në videoklipin “Beautiful” të Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës, ka folur për eksperiencën e saj pas publikimit të këngës....

Historia e Desarës që preku mijëra shqiptarë dhe braktisjes nga i ati që nuk e njohu kurrë

Por në fund moderatori Ardit Gjebrea kishte rezervuar një surprizë tepër të veçantë për Desarën. Duke qenë një nxënëse e shkëlqyer në shkollë,...

Dogji makinat e ish të dashurit, Desara posto foto nga shtëpia por ka diçka në këmbë

Desara Mançellari, vajza e cila u bë e famshme pasi dogji katër automjete, dy prej të cilave i përkisnin ish të dashurit të saj,...

Dogji makinat e ish të dashurit, Dasara posto foto nga shtëpia por ka diçka në këmbë

Dasara Mançellari, vajza e cila u bë e famshme pasi dogji katër automjete, dy prej të cilave i përkisnin ish të dashurit të saj,...

Flet kushërira e Desarës: Pse i dogji 4 makinat dhe si është e vërteta

Kushërira e Desara Mancellarit ka hedhur dritë mbi ngjarjen e djeshme, ku 23-vjeçarja dogji 4 makinat që i përkisnin babait të të dashurit të...

Lajmet e fundit