Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

Darzezë

Katër ditë të izoluar, Forcat e Armatosura nisin montimin e urës provizore në Darzezë

Ka nisur sot montimi i një ure provizore në fshatin Darzezë të Fierit. Forcat e Armatosura kanë mbërritur pak minuta më parë në Darzezë dhe...

Lajmet e fundit