Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

darka e ngjalave

Gazetari ia thotë në sy Ramës: Në “darkën e ngjalave” i ke kërkuar falje Ilir Metës, e konfirmon Leonard Koka; kryeministri: Unë jam qenie...

Gazetari Ilir Babaramo mbrëmjen e sotme ka të ftuar në emsionin e tij kryeministrin Edi Rama, të cilin e ka pyetur edhe për darkën...

Bashkëpunimi i Ramës me Bashën, flet Meta: Si mund të jetë pozitive kur ai fton agjentin e Rusisë? Në darkën e ngjalave i thashë…

Presidenti i Republikës, Ilir Meta është pyetur sot në “Opinion” lidhur me ftesën që i ka bërë këto ditë Rama-Bashës, për bashkëpunim pas datës...

Kryemadhi: Darkën e famshme të ngjalave e mësova nga mediat, Meta s’ma tha

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka qenë e ftuar në emisionin “Fakt” të gazetarit Çim Peka. Ndër të tjera Kryemadhi është...

Pas deklaratës së Metës, provokon Nard Koka, ja ngjala enkas për marrëveshjen e rradhës

Gjatë ditës së sotme presidenti i zgjedhur Ilir Meta kur u pyet  lidhur me një koalicion të ri mes LSI dhe PS tha se...

Lajmet e fundit