Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

Daria Dugin

New York Times: SHBA beson se vrasjen e Daria Dugin e autorizoi qeveria ukrainase

Inteligjenca e Shteteve të Bashkuara beson se qeveria ukrainase autorizoi sulmin me bombë, në afërsi të Moskës, në muajin gusht ku mbeti e vrarë...

Vritet në atentat me bombë vajza e “Filozofit të Putinit”, Aleksandr Dugin, dyshohet se objektiv ishte i ati

Është vrarë në një atentat me lëndë shpërthyese në makinë vajza e politikanit, filozofit dhe strategut famëkeq rus Aleksandr Dugin. Daria Dugin ishte duke udhëtuar...

Lajmet e fundit