Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

dardan molliqaj

U arrestua bashkë me aktivistët, lirohet Dardan Molliqaj, burri i Besa Shahinit

Pak orë pas arrestimit është liruar nga qelia kreu i PSD-së Dardan Molliqaj. Bëhet me dije se janë liruar edhe aktivistët e tjerë, të...

Besa Shahini sulmon Albin Kurtin pas arrestimit të bashkëshortit: Kryeministri i shuan me dhunë zërat opozitarë

Ish-ministrja e Arsimit Besa Shahini ka reaguar pas arrestimit të disa aktivistëve të Partisë Socialdemokrate në Kosovë, mes tyre edhe bashkëshorti i saj, Dardan...

I shtrirë në tokë dhe i gjakosur, arrestohet bashkëshorti i Besa Shahinit (FOTO)

Janë arrestuar disa aktivistë të Partisë Socialdemokrate që penguan konferencën e kryetares së Gjykatës Speciale, Ekaterina Trandafilova. Ata kishin dalë në protestë dhe kanë penguar...

Zhgarravitën makinat zyrtare, Policia e Kosovës arreston 8 aktivistë, mes tyre dhe bashkëshorti-politikan i Besa Shahinit

Disa aktivistë të Partisë Socialdemokrate në Kosovë janë arrestuar nga Policia. Mësohet se ata kanë protestuar për të kundërshtuar taksën shtesë për regjistrimin e...

Besa Shahini merr burrin dhe “arratiset” në Vlorë

Ish ministja e Arsimit, Besa Shahini, këtë fundjavë ka lënë Kosovën dhe ka udhëtuar drejt Vlorës në Kuç. Shahini ka ndarë një foto në facebook,...

Arrestohet me dhunë bashkëshorti i Besa Shahinit, ja për çfarë akuzohet (FOTO)

Përfaqësues të Partisë Socialdemokrate kanë protestuar sot para Stacionit të Policisë së Kosovës. Ata kanë shkruar në murin e këtij institucioni...

Dështimi i negociatave me LDK, burri i Besa Shahinit flet për Vetëvendosjen: Po mbajnë Kosovën peng të dëshirës së tyre për pushtet

Kreu i Partisë Social-Demokrate të Kosovës (PSD), pas dështimeve në negociata për formimin e qeverisë së re, ka deklaruar se VV dhe LDK nuk...

Bashkëshorti i ministres së Ramës bëhet kryetar partie në Kosovë

Besa Shahini dhe Dardan Molliqaj

Rrëfehet Besa Shahini: Jeta mes Tiranës dhe Prishtinës, larg bashkëshortit

Pak muaj më parë, ministrrja e Arsimit Besa Shahini dhe partneri i saj, politikani Dardan Molliqaj kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë. ...

Sherri i bujshëm, nis hetimi për burrin e ministres Besa Shahini

Prokuroria e Kosovës ka nisur hetimin e kandidatit për deputet të koalicionit AAK-PSD, Dardan Molliqaj, i cili është edhe burri i ministres së Arsimit...

Lajmet e fundit