Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

Dardan Krivaqa

“Nëna e Krivaqës punonte në polici dhe i mbyllte dosjet”, zëdhënësi i Ferizajt i përgjigjet akuzave të babait të Marigona Osmanit

Babai i së ndjerës Marigona Osmanit ka thënë se nëna e Dardan Krivaqës ka punuar në polici dhe ia ka mbyllur dosjet të birit. Vrasja...

Mediat ndërkombëtare ikonë për vrasjen e Marigona Osmanit, test për qeverinë Kurti

Vrasja e 18-vjeçares Marigona Osmani nga dy të rinj, ku një prej tyre ishte dhe bashkëjetuesi i të resë nxiti debat në mbarë opinionin...

Vrasja e 18-vjeçares, Sejdiu zbulon detaje të reja: Marigona është goditur çdo ditë në mënyrë sistematike

18-vjeçarja Marigona Osmani, nga Ferizaj, e cila u vra brutalisht nga bashkëjetuesi i saj, Dardan Krivaqa, ka përjetuar dhunë fizike e psikike sistematike. Ky detaj...

Dhunoi deri në vdekje 18-vjeçaren, Dardan Krivaqa braktiset nga familjarët, askush nuk shkon ta vizitojë në qeli

Zëvëndësdrejtori i Shërbimit Korrektues të Kosovës, Rasim Selmani ka dhënë detaje në lidhje me rastin e Dardan Kriqavës, i cili ndodhet në qeli pasi...

Çun Lajçi thur vargje emocionuese për të ndjerën, Marigona Osmani: Dashë shpirt para një burri të pa burrë…

Artisti i njohur shqiptar Çun Lajçi ka reaguar për vrasjen e 18-vjeçares Marigona Osamni nga bashkëjetuesi i saj, Dardan Krivaqa 3 ditë më parë....

Nuk “nxori zë”, para togave të zeza, flet avokati i Dardan Krivaqës: Nuk e kundërshtoi paraburgimin

Admir Salihu, avokat i të akuzuarit kryesor për vrasjen makabre të 18-vjeçares Marigona Osmanit, Dardan Krivaqa, tha se autori nuk ka folur asgjë para...

Personi që ndihmoi në gjetjen e Krivaqës s’pranon shpërblimin e Pacollit: E bëra nga dhembshuria për vajzën dhe jo për para

Behgjet Pacolli ka kontaktuar personin, i cili ka ndihmuar policinë në gjetjen dhe arrestimin e vrasësit të 18-vjeçares, Dardan Krivaqës. Biznesmeni kosovar i ofroi atij...

Pacolli i jep shpërblimin e premtuar personit që ndihmoi policinë për kapjen e Dardan Krivaqës

Behgjet Pacolli ka arritur të kontaktojë me personin, i cili me informacionet e tij ndihmoi policinë e Kosovës për të kapur dhe arrestuar vrasësin...

Vëllai i Dardan Krivaqës reagon pas arrestimit të tij: Të marrë dënimin e merituar, na njollosi e lëndoi. Ngushëllime familjes Osmani!

Familja e Dardan Krivaqës ka thyer heshtjen pas krimit të rëndë të kryer nga ai një ditë më parë në Ferizaj. Ka qenë pikërisht vëllai...

Përcillet për në banesën e fundit 18-vjeçarja, i pranishëm edhe Kurti: Nuk mund ta kthejmë kohën e ta zgjojmë Marigonën

Sot i është dhënë lamtumira e fundit 18-vjeçares Marigona Osmani, e cila u vra dy ditë më parë në banesë nga bashkëshorti i saj...

Lajmet e fundit