Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

Danish Siddiqui

Mbulonte luftën mes forcave afagane dhe talibanëve, vritet gazetari i njohur

Gazetari i Reuters, Danish Siddiqui u vra mbrëmjen e djeshme ndërsa mbulonte një përplasje midis forcave afgane të sigurisë dhe luftëtarëve Talibanë pranë një...

Vritet gjatë një sulmi gazetari i Reuters në Afganistan, fitues i Çmimit Pulitzer

Fotoreporteri indian, fitues i Çmimit Pulitzer, Danish Siddiqui është vrarë gjatë një sulmi në Afganistan. Lajmi është bërë me dije nga ambasadori i vendit...

Lajmet e fundit