Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

daniel muka

Vrau çiftin në Maltë, shqiptari Daniel Muka tenton arratisjen nga burgu, gardianët habiten me çfarë i gjejnë në qeli

Shqiptari Daniel Muka, i cili akuzohet për vrasjen e Christian Pandolfino dhe Igor Maciejoëski dhe aktualisht është në burg, është përpjekur të arratiset nga...

Lajmet e fundit