Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

daniel dushku

Nga arratia rrëmbyesi i Kozakut bën deklaratën e fortë: Qenke i pabesë! S’kemi qenë 20 veta…(Video)

Daniel Dushku, vëllai i Fabio Dushkut, së fundmi përmes një video në rrjetet sociale ka reaguar në lidhje me deklaratat e Kozak ku pretendon...

Morën peng të riu në makinë dhe dhunuan, Policia shpall në kërkim vëllain e Fabio Dushkut: Erdhi enkas nga Greqia

Daniel Dushku, një nga personat që shfaqet në videon e dhunimit të të riut Kozak Braçi, është shpallur në kërkim nga Policia. Video u...

Lajmet e fundit