Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

daniel doda

Aksidenti i FRIKSHËM në Divjakë, kjo është 19-vjeçarja që ndërroi jetë, i fejuari në gjendje të rëndë (FOTO)

Një aksident i rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Divjakë të Lushnjës. Drejtuesi i mjetit, Vilson Hoxha, 25 vjeç dhe një i ri tjetër...

Lajmet e fundit