Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

Dance Albania

E papritur, Luiza Gega heq dorë nga “Dance Albania”, ja arsyeja e fortë

Kampionia e Europës, Luiza Gega, ka vendosur që të tërhiqet nga "Dance Albania". Shkaku i marrjes së këtij vendit të papritur është pikërisht impenjimi...

“Dance Albania” bën “lëmsh” televizionin, Alketa Vejsiu: Të gjithë po ankohen, kanë dërguar letër Fevziu, Gjebrea dhe Magjistari

“Dance Albania” si duket ka krijuar situatë të tensionuar brenda televizionit “Klan”, të paktën kështu shprehet Alketa Vejsiu e cila dhe drejton këtë show. Vejsiu...

Lajmet e fundit