Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Damir Fazlliç

Damir Fazlliç rishfaqet në Tiranë, pas takimit me ish-ministrin e PD, e pret në kafe gazetari i Top Channel

Biznesmeni serbo-boshnjak Damir Fazlliç prej disa ditësh ndodhet në Tiranë. Fazlliç ka qenë në qendër të akuzave nga politikanë dhe media pranë së majtës në...

Lajmet e fundit