Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

Damian Gjiknuri

Gjiknuri takon ambasadorin e OSBE në Tiranë: Diskutuam për reformën zgjedhore dhe zhvillimet politike

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, ka pritur këtë të mërkurë ambasadorin e OSBE në Tiranë, Vincenzo Del Monaco. Përmes një postimi...

Gjiknuri mbledh grupin e punës, diskutohen ndryshimet në statutin e PS-së që do miratohen në Asamblenë Kombëtare

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, ka mbledhur ditën e sotme grupin e punës, ku është diskutuar mbi ndryshimet në statutin e...

Qytetari dixhital TALLET KEQ me Berishën, i dërgon foto nga interneti dhe i thotë se është Damian Gjiknuri që bën pushime në Maldive

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim, duke u bazuar tek qytetari dixhital, ku thotë se paratë e inceneratorëve kanë përfunduar në Maldive. Berisha thotë...

“Do të rikthehet në sytë e shqiptarëve si engjëll”, Gjiknuri i përgjigjet Berishës: Do mbahesh mend si arkitekti i kolapsit financiar në sektorin energjetik…(E...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste të Shqipërisë, Damian Gjiknuri i është përgjigjur akuzave të ish-kryeministit Sali Berisha, i cili tha se qeveria merr...

Lulzim Basha president? Gjiknuri: Diversion brenda PD-së, jo eksperimente me figura të dështuara

“E rëndësishem është që të gjejmë një president që të mos jetë si ai që kishim”. Sekretari i Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri njëherësh dhe...

Damian Gjiknuri votëbesohet me  277 vota si Sekretar i Përgjithshëm i PS

Me 277 vota pro, Damian Gjiknuri është votëbesuar për të vijuar detyrën e tij si Sekretar i Përgjithshëm i Partisë Socialiste. Ditën e sotme...

Damian Gjiknuri hap Kongresin e PS: Im atë me disa intelektualë skicuan idetë 31 vite më parë! Ja pse sot dalim më të fortë,...

Sekretari i Përgjithshëm Damian Gjiknuri ka hapur Kongresin e Partisë Socialiste, në pjesën e dytë të saj që po mbahet në Pallatin e Kongresve. Gjiknuri...

Partia Socialiste mban sot Kongresin, nga Statuti i ri te shkarkimi i gjithë kryetarëve të Partisë (E PLOTË)

Socialistët do të mblidhen sot në Tiranë në ditën e Kongresit të PS-së. Një ndër pikat kryesore të cilat do trajtohen është dhe projekt-vendimi...

Damian Gjiknuri: 2030 duhet të jetë një target që Ballkani Perëndimor të jetë pjesë e BE-së

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, deklaron se 2030 dueht të jetë edhe një target që Ballkani Perëndimor të jetë pjesë e...

Gjiknuri: Nuk kemi pasur negociata deri më tani për presidentin! Në Kongres reflektojmë edhe pse jemi fitues, partia ka gjithnjë forca për t’u rigjeneruar

Partia Socialiste nuk ka zhvilluar asnjë negociatë me grupet parlamentare sa i përket çështjes së zgjedhjes së presidentit të ri. Kështu ka pohuar Sekretari...


Lajmet e fundit