Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

Damian Gjiknuri

Damian Gjiknuri e ka paditur Agron Shehajn për shpifje lidhur me akuzat për resortin në Butrint

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri ka paditur për shpifje ish-deputetin demokrat Agron Shehaj. Shehaj ka deklaruar se kushëriri i Gjiknurit ka marrë...

“Resorti në Butrint i kushëririt të Gjiknurit”, reagon sekretari i PS: Nuk kam lidhje! Jo çdokush që ka të njëjtin mbiemër, është djali i...

Damian Gjiknuri, sekretar i Partisë Socialiste, mohon të ketë lidhje me personin që do të ndërtojë resortin në Butrint. Ai i përgjigjet akuzave të...

Pas përfundimit të Asamblesë së PS, Damian Gjiknuri tregon se çfarë u vendos

Ka përfunduar Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste. Pas përfundimit ka folur edhe sekretari i Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri. Gjiknuri u shpreh se në pjesën...

Partia Socialiste mban sot Asamblenë, çfarë pritet të ndodhë: Nga Statuti i ri te përgatitja për zgjedhjet e vitit 2023 (Axhenda)

Asambleja Kombëtare e PS do të mbajë sot punimet, shkruan newsbomb.al. Mbledhja do të nisë në orën 10:00 dhe pritet të ketë diskutime të...

A i frikësohet PS një mundësi të largimit të Ramës? Gjiknuri: Opozita e ka dëshirë, por s’do t’i plotësohet…

Sekretar i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri po mban një konferencë me gazetarët, ku po flet për procesin e zgjedhjes së kandidatëve për...

A do jetë Fatos Nano kandidat për president? Flet Damian Gjiknuri: Askush nuk është i përjashtuar…

Sekretar i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri po mban një konferencë me gazetarët, ku po flet për procesin e zgjedhjes së kandidatëve për...

Gjiknuri takon ambasadorin e OSBE në Tiranë: Diskutuam për reformën zgjedhore dhe zhvillimet politike

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, ka pritur këtë të mërkurë ambasadorin e OSBE në Tiranë, Vincenzo Del Monaco. Përmes një postimi...

Gjiknuri mbledh grupin e punës, diskutohen ndryshimet në statutin e PS-së që do miratohen në Asamblenë Kombëtare

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, ka mbledhur ditën e sotme grupin e punës, ku është diskutuar mbi ndryshimet në statutin e...

Qytetari dixhital TALLET KEQ me Berishën, i dërgon foto nga interneti dhe i thotë se është Damian Gjiknuri që bën pushime në Maldive

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim, duke u bazuar tek qytetari dixhital, ku thotë se paratë e inceneratorëve kanë përfunduar në Maldive. Berisha thotë...

“Do të rikthehet në sytë e shqiptarëve si engjëll”, Gjiknuri i përgjigjet Berishës: Do mbahesh mend si arkitekti i kolapsit financiar në sektorin energjetik…(E...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste të Shqipërisë, Damian Gjiknuri i është përgjigjur akuzave të ish-kryeministit Sali Berisha, i cili tha se qeveria merr...

Lajmet e fundit