Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Damian Gjiknuri

Ogerta Manastirliu “braktis” Tiranën, takohet në Himarë me Damian Gjiknurin e Vlorës (FOTO)

Fushata dhe më pas zgjedhjet, ishte një muaj i gjatë dhe i lodhshëm për politikanët, të cillët duhet se këtë fundjavë kanë vendosur ta...

“Disa nuk e morën me seriozitet”, Damian Gjiknuri publikon videon me Ramën: “Memorandumi i Kuçit” doli i saktë

Damian Gjiknuri ka ri sjellë në vëmendje parashikim që bëri së bashku me kryeministrin Edi Rama për mandatet që do të fitonin në zgjedhjet...

Damian Gjiknuri ironizon Presidentin: Vlora nuk ndalet, falenderoj Metën që na energjizoi fushatën, të mbajë fjalën e të japë dorëheqjen

Drejtuesi politik i qarkut të Vlorës, Damian Gjiknuri ka folur në një deklaratë pas fitores në Vlorë. Ai tha se e mbajtën fjalën se “Vlora...

“Tërmeti që shkundi” LSI-në e Vlorës, Damian Gjiknuri për fitoren e PS: Kam ruajtur mandatet rekord! Mesazh Ilir Metës: Vlonjatët ta dhanë përgjigjen

Kryesocialisti i Vlorës Damian Gjiknuri reagon pas “vulosjes”së fitores nga Partia Socialiste në Qarkun e Vlorës, me 8 mandate. Ai shkruan se ka ruajtur...

Damian Gjiknuri sulmon Metën nga Vlora: Mos i provoko vlonjatët! Na the që do u presësh duart atyre që vjedhin vota, po për...

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste në qarkun e Vlorës, Damian Gjiknuri, në mitingun përmbyllës të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit nga qyteti...

Damian Gjiknuri takime elektorale në rajonet 4 dhe 5 të Vlorës: Ne e mundim Lulzim Bashën edhe vetëm me lagjen Çole

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri shoqëruar nga kandidatët për deputetë zhvilluan takime elektorale përmbyllëse të fushatës në rajonin...

Damian Gjiknuri miting përmbyllës të fushatës në Sarandë: Në 25 Prill votojmë për Shqipërinë dhe i japim PS mandatin e tretë

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste Damian Gjiknuri shoqëruar nga kandidatët për deputetë Anila Denaj, Niko Kuri dhe Teuta Ramaj zhvilluan një takim përmbyllës të...

Damian Gjiknuri në Vlorë: Dilni masivisht në votime, jepini përgjigjen e merituar provokimeve të Metës

Drejtuesi politik i PS për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri, zhvilloi takimin përmbyllës të fushatës për rajonin nr.1 të qytetit. Teksa foli rreth projekteve...

Damian Gjiknuri takime me banorët në Borsh dhe Lukovë: Mos e çoni votën dëm për qoka farefisnie tek kandidat humbës

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri zhvilloi takimet elektorale më banorë në Borsh dhe Lukovë. Gjiknuri ndau me ta...

Gjiknuri takim me banorët e zones së ish-divizionit në rajonin nr.5: Votoni në 25 Prill për skuadrën e Vlorës së të ardhmes

Ndalesa e rradhës e drejtuesit politik të Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri ishte në zonën e ish-divizionit, në rajonin numër 5...

Lajmet e fundit