Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

dallge

Dallgët u marrin jetën pushuesve, mbytet një tjetër qytetarë në Velipojë

Një 59-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në plazhin e Velipojës. Policia njofton se rreth orës 11:15, në plazhin e Velipojës, shtetasi H. H. ...

Rrezikonte të mbytej nga dallgët, shpëtohet 50-vjeçari në Spille

Një 50-vjeçar u shpëtua për mrekulli teksa po mbytej nga dallgët në Plazhin e Spillesë në Kavajë. Ai ishte futur në...

Dallgë të forta në det, mbërrijnë me 7 orë vonesë tragetet nga Italia

Moti i keq gjatë mbremjes dhhe mëngjesin e sotëm ka bër që të ketë vonesa në nisjen dhe në mbërritjen e trageteve nga Italia...

Moti i keq, probleme edhe në portin e Vlorës, vonohen tragetet

Moti i keq që përfshiu vendin gjatë natës ka shkatuar probleme edhe në portin e Vlorës, shkruan Newsbomb.al.  Si pasojë...

Fitoi përballjen me dallgën ‘përbindësh’, sërfistja hyn në librin Gines (VIDEO)

Një sërfiste braziliane ka hyrë në librin Gones pasi pasi kaloi një dallgë 20 metra. Ajo quhet Maya Gabeira e cila...

Moti i keq, bllokohet anija me pasagjerë në mes të detit në Vlorë, probleme edhe në portin e Durrësit

Përkeqësimi i motit ditën e sotme ka sjellë probleme në dy portet më të rëndësishme të vendit. Si pasojë e erërave të...

Dallgë deri në 9 ballë, bllokohen tragetet nga Bari në Durrës

Dy tragete nga Italia duhet të ishin ankoruar sot në Portin e Durrësit, por moti i keq ka shkaktuar pezullimin e lundrimeve. ...

Dallgë të bukura por të frikshme, pushuesi në Jug rrezikon të mbytet (VIDEO)

Një pushues në një nga plazhet e bukura të Jugut, pranë Ksamilit, ka rrezikuar të mbytet vetëm pak minuta më parë. ...

Lajmet e fundit