Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

Dalina Buzi

“Sa lekë do hedhim te dasma Arminës”, Dalina Buzi zbulon bisedën me partnerin, blogerja i kthen përgjigjen epike

Blogerja e famsme Armina Mevlani ështën jë ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale dhe më të dashur. Në emisionin “Goca dhe Gra” Armina...

Pushime me vjehrrën apo me miqtë? Debat me tone të ashpra mes Dalina Buzit dhe Fatmës: Po prit ta mbaroj, mos mu hidh pa...

Një debat me tone të ashpra është zhvilluar mes gazetareve Dalina Buzi dhe Fatma Haxhialiu, ku në temë bisede ishte nëse duhet të kalohen...

Dalina Buzi për arrestimin e Elsa Lilës: Nëse i dashuri yt futet në burg për drogë, ti je ku*vë, nëse ti futesh vetë je...

Gazetarja Dalina Buzi ka reaguar për arrestimin e këngëtares shqiptare, Elsa Lila në Itali. Në një postim në Facebook, producentja shkruan se ky lajm...

Sherri me Alketa Vejsiun, reagon Dalina Buzi: S’e kam shoqe dhe as gjak, nuk e preka te burri

Gazetarja Dalina Buzi ka qenë e  ftuar në emisionin ‘Thumb’, ku ka folur për hostelin që ka krijuar. Ndër të tjera,...

Web-series e parë në Shqipëri, ja ç’duhet të dini

#Love#Likes#Tirana, (Romantic Comedy), është zyrtarisht web- series i parë në Shqipëri! Si fillim, për ata që nuk janë familjarë me këtë term na lini...

Bes Kallaku ‘nuk e mban’ dot veten pas sherrit të Alketa Vejsiut me Dalina Buzin, publikon video-mesazhin

Përplasja e dy gazetareve Dalina Buzi dhe Alketa Vejsiu nuk ka kaluar pa tërhequr vëmendjen e mediave dhe publikut. Pas publikimit të mesazheve që...

Lajmet e fundit