Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

Dalin EMRAT

Dalin emrat e kandidatëve të PS për zgjedhjet, diskutime për Vlorën e Durrësin, surprizë Dibra

Anëtarësia e Partisë Socialiste ka zhvilluar pasditen e sotme një mbledhje me praninë e kryeministrit Rama dhe kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi, ku janë...

Aksidenti në Shkodër/ Dalin EMRAT e të plagosurve, një në gjendje të rëndë

Mësohen emrat e të plagosurve të aksidentit të ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër. Një person me motoçikletë ka humbur ekuilibrin...

Lajmet e fundit