Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

dajt

Nga stërvitja e forcave RENEA te vilat qeveritare në Dajt, detaje nga rrugëtimi i spiunëve-blogerë në Shqipëri, çfarë filmuan ata me dron

Të tjera detaje dalin në dritë lidhje me sulmin e pak muajve më parë në Uzinën e Gramshit, ku 2 rusë dhe një shtetas...

Prokuroria mbyll hetimet për Ruzhdi Hoxhën, biznesmeni nga Tirana u gjet i groposur në Dajt

Biznesmeni nga Tirana Ruzhdi Hoxha, u gjet i vdekur më 6 nëntor të vitit 2021 në periferi të kryeqytetit, në zonën e Qafë Mollës...

Merr flakë shtëpia në Dajt, lëndohet vajza 8 vjeçe

Një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe ka mbetur e lënduar mesditën e kësaj të premteje në Tiranë, pasi shtëpia ku ajo jetonte ka...

“Stuhi” në Tiranë, zbardhet një zonë e kryeqytetit nga breshëri

Moti i keq ka përfshirë pasditen e sotme gjithë vendin. Jo vetëm shtrëngata shiu, por një stuhi breshëri ka prekur një zonë të Tiranës. Mësohet...

Akuzohet se vrau vajzën dhe e groposi në Dajt, Prokuroria kërkon 50 vite burg për babë e bir, Faik dhe Shkëlzen Buci

Prokuroria e Tiranës kërkon 50 vite burg për Faik dhe Shkëlzen Bucin, babë e bir që akuzohen për vrasjen e Eglantina Bucit. Ngjarja ka...

Biznesmeni u gjet i vrarë e i mbuluar me zhavorr në Dajt, flet bariu i zonës: Erë e keqe, korbat vinin rrotull…

Tre ditë më parë në zonën e Qafë-Mollës në Dajt u gjet i pajetë biznesmeni Ruzhdi Hoxha, i cili ishte vrarë dhe më pas...

Polici sa nuk hodhi në humnerë gazetaren, Agron Gjekmarkaj reagon ashpër: Të ndëshkohet kush prek njerëzit e medias në krye të detyrës.

Komisioni i Medias nisi sot me shqetësimin e ngritur nga Kryetari i Komisionit, Agron Gjekmarkaj për incidentin e shënuar dy ditë më parë në...

Faktet që tradhtuan Fredi Rushin që vrau Ruzhdi Hoxhën; zbardhet ekspertiza: Viktima ka marrë dy plumba, në qafë dhe gjoks

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që u shënua ditën e djeshme, ku në Dajt u gjet i pajetë biznesmeni Ruzhdi...

Gati sa nuk hodhi në humnerë gazetaren në Dajt, pezullohet nga detyra efektivi i policisë

Është pezulluar nga detyra punonjësi i policis, i cili gati sa nuk hodhi në humnerë gazetaren Anila Hoxha, e cila po raportonte nga vendngjarja...

Gati sa nuk hodhi në humnerë gazetaren në Dajt, SHÇBA nis hetimin për efektivin e policisë

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) ka reaguar në lidhje me incidentin që ndodhi mesditën e sotme në zonën e Qafë Mollës...

Lajmet e fundit