Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

Dajc

Policia e Shkodrës jep detaje për ngjarjen e rëndë: 68-vjeçari vrau aksidentalisht nipin 10-vjeç, u plagos dhe vetë

Policia e Shkodrës ka dhënë informacion zyrtar për ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme ne fshatin Samrisht, ku një 68-vjeçar vrau aksidentalisht...

E rëndë në Shkodër: Xhaxhai vret aksidentalisht me çifte nipin 12-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, ku ka humbur jetën një 12-vjeçar. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja e rëndë ka ndodhur...

Miklovan Parubi nuk shfaq pendesë: Unë i vrava, kërkova të veçoheshin ata që do qëlloja

Edhe pse ka shkaktuar një masakër të vërtetë, duke vrarë dy persona dhe plagosur katër të tjerë pas një sherri në lojën e pokerit,...

Dajç/ Publikohet video nga kamerat brenda lokalit, si nisi konflikti mes Parubit dhe personave të tjerë në tavolinë

Ekskluzive - Video e vrasjes se dyfishte ne Dajç by gazetaexpress-shqiperi


Lajmet e fundit