Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

daja

Vdekja misterioze e 23 vjeçares nga Delvina, daja: Nuk ishte besimtare e ndonjë feje, për shkrimet në trup…(E PLOTË)

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë, ku një 23-vjeçare, Evgjeni Baxho nga Delvina, studente në Tiranë humbi jetën. Si fillim u tha...

Rrëfehet Lulzim Basha: Mendoj se jam shqiptari i fundit që kam çuar dajën të kërkojë dorën e bashkëshortes

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në rubrikën “Gjysma Ime” në Tv Klan kaq treguar se si ia kërkoi dorën bashkëshortes së tij, Aurelës.Ai...

Daja i Fifit person i rëndësishëm në Kosovë, këngëtarja zbulon postin e lartë që ka marrë

Fifi është kthyer në një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo jeton prej vitesh në Tiranë, mirëpo familja e saj ndodhet...

‘Kemi miqësi me familjen Murataj’, flet vëllai i ‘Dajës’: Nëse ka gisht me grabitjen…

Mustafa Hajdinaj, vëllai Ragip Hajdinit, i arrestuari i gjashtë për grabitjen e Rinasit, ka deklaruar se ata kanë mjaftueshëm pasuri dhe se vëllai i tij...

Flasin djali dhe vëllai i ‘Dajës’: Kemi të ardhura, nuk na duhet të grabisim

Djali i kosovarit të arrestuar si bashkëpunëtor në grabitjen e Rinasit, Ragip Hajdini, Dardan Hajdini thotë se babai i tij është i pafajshëm dhe...

Supergrabitja e Rinasit, arrestohet kosovari me pseudonimin ‘Daja’

Një tjetër person i përfshirë në supergrabitjen e miliona eurove në Rinas raportohet të jetë arrestuar pak minuta më parë. Policia...

Tragjedia në Genova/ Kishte vetëm 3 ditë që iku nga Shijaku, daja i Marjus Djerrit rrëfen momentet: I puthi dorën gjyshit kur u largua...

Në familjen Marku, (gjyshi nga e ëma) janë hapur dyert e mortit, ku të afërmit e Marjusit presin ngushëllime për vdekjen e 22-vjeçarit në...

Zyrtare: Daja braktis Skënderbeun, ja ekipi i ri

Ilir Daja tashmë është trajneri i ri i skuadrës së Flamurtarit. Pasi diskutohej prej ditësh për një lëvizje të mundshme drejt Vlorës, tashmë ka...

“Mos ki merak gocën nuk e gjen gjë”, daja i Xhulieta Çunit akuzon policinë: Ia morën jetën në lule të rinisë (VIDEO)

Daja i Xhuljeta Çunit, 19 vjeçarja që u vra mëngjesin e 8 Qershorit nga 31 vjeçari Xhafer Mata, akuzon instancat shtetërore dhe policinë për...

Dhunë fizike e psikologjike mbesës, policia arreston dajën në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 55-vjeçar pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj mbesës së tij minorene. Në pranga ka...

Lajmet e fundit