Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Daily Mail

1 milion paund në javë, media britanike nxjerr foton: “Luani i Artë” nga Vlora sjell të rinjtë me gomone, tregtia fitimprurëse me mjerimin

Deputetët britanikë kanë kërkuar dje veprime urgjente për të "shtrënguar" rrjetet e kontrabandës me gomone, por jo vetëm, që sigurojnë miliona paund në javë....

Daily Mail publikon letrën e nënës së shqiptarit për Johnson: Po e dërguat në Ruanda, do vrasë veten

Një shqiptar, emigrant i paligjshëm në Britaninë e Madhe, rrezikon të deportohet në Ruanda. Ai arriti t´i shpëtojë javën e kaluar dërgimit në Afrikë,...

“Daily Mail” i bën jehonë protestës në Tiranë për rritjen e çmimeve: Shqiptarët fajësojnë qeverinë!

Prestigjozja britanike Daily Mail i ka bërë jehonë protestës së qytetarëve shqiptarë në Tiranë, e cila u zhvillua ditën e sotme para Kryeministrisë kundër...

“Daily Mail” shkruan për burrin nga Kosova që shkoi në spital dhe zbuloi se kishte dy palë organe gjenitale

Një rast i rrallë u zbuluar në Kosovë nga mjekët. Bëhet fjalë për një 67-vjeçar që ka organe femërore dhe mashkullore. Mjekët që operuan...

Media britanike e quajti “Baroni i drogës”, flet i riu nga Tropoja: U nxitova, ju tregova gazetarëve histori filmash (VIDEO)

Selamet Mehmetaj, i riu shqiptar që pak ditë më parë ishte në faqen kryesore të britanikes "Daily Mail", ku tregonte për median se si...

“Daily Mail” filmon me kamera sekrete tropojanin, ai mburret: E mbush Anglinë me kanabis, klientit i preva gishtat se… (VIDEO)

I riu shqiptar, Selamet Mehmetaj, ka treguar për median prestigjoze britanike “Daily Mail” se si funksionin tegtia e tij shumë milionëshe e kanabisit në...

Çmenduri! Këngëtarja shqiptare mban në dorë byrzylyk që kushton 400 milionë lekë

Morena Taraku është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura, më shumë për jetën e saj luksoze dhe videoklipet e nxehta në projektet muzikore...

Dua Lipa, një ambasadore e denjë për vendin tonë! Në vetëm pak ditë bën që mediat prestigjoze të flasin për Shqipërinë

Prej ditësh Dua ka qenë në Shqiperi duke shijuar bregdetin tonë së bashku me familjen dhe të dashurin e saj. Gjatë këtyre ditëve, këngëtarja me...

Gjakmarrja pas hekurave/ Daily Mail artikull për rrëmbimin e Jan Prengës: Dy gangsterë të pamëshirshëm, një marrëveshje për kokainë me vlerë 20 milionë euro...

Prestigjiozja britanike “Daily Mail” i ka kushtuar një artikull të gjatë rrëmbimit të Jan Prengës na jënar të vitit 2020 në Kamzë.Ende në ditët...

‘Ishte objektivi më i lehtë ‘, Daily Mail ARTIKULL për Ravik Gurrën: Dy PISTAT e ekzekutimit mafioz dhe lidhja me fisin Çapja

Media britanike Daily Mail i ka kushtuar së fundmi një artikull avokatit Ravik Gurra, i cili u ekzekutua mbrëmjen e 22 marsit në qytetin...

Lajmet e fundit