Tirana
broken clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0.5kmh
78 %
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

TAG

Dafina Zeqiri

Këngëtarja shqiptare pozon “topless”, mbulon gjoksin vetëm me një kapele… (FOTO)

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të ndjekura dhe të komentuara në showbizin shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas...

Këngëtarja në momente intime, Dafina Zeqiri i dhuron puthje të ngrohta DJ Geek me pamje nga….(FOTO)

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri dhe i dashuri  DJ Geek janë komentuar së tepërmi në show bizin shqiptar.   Që prej lidhjes së bërë publike, ata postojnë...

E infektuar me Covid-19 prej një jave, Dafina Zeqiri nuk duket aspak në formë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri prej ditësh vazhdon të jetë e infektuar me koronavirus. Sot ylli i muzikës “Pop” dhe “R&B”,  ka postuar në Instastory...

Dafina Zeqiri infektohet me Covid-19, ja si është gjendja shëndetësore e këngëtares

Infektimit me Covid-19 nuk i ka shpëtuar as këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri.  Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet një postimi...

Dikush hap llogari në emër të vajzës së Ledrit dhe Sarës, i komenton Dafina Zeqirit: Babi t’don ty ma shumë se mamin (FOTO)

Çifti i njohur Ledri Vula dhe Sara Hoxha për herë të parë janë bërë prindër të një vajze. Ata vendosën që...

Prishja e miqësisë me Dafina Zeqirin, reagon për herë të parë Tayna: Njerëzit që iu bëjnë keq…

Miqësia mes këngëtareve të njohura Dafina Zeqirit dhe Taynas duket se është prishur përfundimisht. Fillimisht fansat aluduan për një krisje mes...

Prishet miqësia e Dafina Zeqirit dhe Taynës, këngëtaret “diss” njëra tjetrës: N’zemrën tane ki veç zili

Miqësia midis dy këngëtareve të njohura, Dafina Zeqirit dhe Tayna-s duket se është prishur. Pas bashkëpunimit për këngën "Bye Bye", i...

Dafina Zeqiri thumbon publikisht femrat që i bëjnë ‘Diss’: Bërtisni për ndihmë dhe…

Dafina Zeqiri ka thumbuar koleget të saj dhe me siguri disave prej tyre nuk do u pëlqej aspak. Këngëtarja ka postuar në Instagram disa...

Dafina Zeqiri i ‘tund’ mirë e bukur nën ritmet latine (VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri është shumë e dashur për publikun shqiptar.  Vëmendja që këngëtarja ka marrë kohët e fundit ka...

Dafina bëri ‘lëmsh’ rrjetin veshur në të bardha dhe me vellon e kuqe mbi kokë, por e gjitha paska qenë për këtë këngë (VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e saj më të fundit muzikor. Dafina prej ditësh i ka bërë lëmsh...

Lajmet e fundit