Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
18 °
Die
17 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

TAG

Dafina Zeqiri

“Gëzuar ditëlindjen shoku im më i mirë”, Dafina Zeqiri uron Dj Geek me fjalë të ndjera (FOTO)

Ditën e sotme Dj Geek feston ditëlindjen. Në këëtë ditë veçantë ai ka marrë urime të shumta nga miqtë e tij. Por pa dyshim që...

“Të dashura vajza dhe gra, jemi këtu për ju”, nga Atifete Jahjaga, Dafina Zeqiri dhe Matoshi, kush janë personazhet VIP që protestuan kundër dhunës...

Qindra qytetarë kanë dalë këtë të mërkurë në rrugët e Prishtinës në shenjë proteste, kundër dhunës seksuale ndaj vajzave dhe grave. Theksojmë se kjo protestë...

“Shikoni fytyrën tuaj”, Dafina Zeqiri iu kthehet keq komentuesve që e akuzuan për ndërhyrje plastike

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është komentuar së fundmi për ndërhyrjet plastike. Ajo postoi më herët disa selfie në rrjetet sociale, ku shfaqej pa “make-up”...

“Vajza më e mirë në botë”, DJ Geek uron me fjalë zemre Dafina Zeqirin për ditëlindje (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, feston sot ditëlindjen. Në 33-vjetorin e saj, ajo ka marrë dhurata e urime të shumta, por sigurisht urimin...

“Ja, e thash…”, Dafina Zeqiri: Kam shtuar peshë nga pilulat kundër shtatzënisë

Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri është ndër personazhet më të komentuar, jo vetëm për muzikën, por edhe për stilin e veçantë. Artistja shpesh në...

“Ruaje se po të merr burrin”, Dafina Zeqiri “shpërthen” ndaj ndjekësit, i del në mbrojtje Beatrix Ramosajt

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka postuar një video në rrjetet sociale, ku duket vërtetë shumë mirë. Dhe nuk kishte sesi në këtë postim të mungonin edhe...

“T’u repovat po m’zen mëngjesi, une po pi shampanj, femra tu mu ngjit si merimong”, ky është 13-vjeçari që u bë viral brenda natës...

“T’u repovat po m’zen mëngjesi”, është refreni në Tik-Tok i cili po bën namin dhe po përdoret gjërësisht nga shqiptarët. Vargjet që s’po i hiqen...

Bullizuan vajzën e vogël, Dafina Zeqiri “shpërthen” ndaj batutës së gabuar të Albi Nakos dhe Erjona Rusit: Keni nevojë për ndihmë!

Dafina Zeqi ka reaguar e revoltuar ndaj sjelljes Albi Nakos dhe Erjon Rusit, të cilët bullizuan vajzën e vogël, pjesë e emisionit “T’ka mami...

Reciprociteti me targat serbe, Dafina Zeqiri përkrah hapur vendimin e Albin Kurtit

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbështetur publikisht vendimin e qeverisë së Kosovës për reciprocitetin me targat serbe. Ajo ka postuar një foto të Albin Kurtit në...

“Kam qenë në një marrëdhënie abuzive”, Dafina Zeqiri rrëfen historinë personale: Më ka ardhur në majë të hundës…

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, jo vetëm për këngët që gjithmonë janë hite, por edhe pej stilin...


Lajmet e fundit