Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

cunat e londres

“Çunat e Londrës”, Gjiknuri: Përfitojnë nga amnistia vetëm për të ardhurat nga aktivitete të ligjshme

Sekretari i Përgjithshëm i PS Damian Gjiknuri u ka bërë thirrje emigrantëve shqiptarë në Britaninë e Madhe që të vijnë të investojnë në Shqipëri...

Policia zbulon qeset e mbushura me 5 milion paund, “çunat e Londrës” s’dinin çfarë të bënin me to

Policia Angleze thotë se ka sekuestruar sasinë më të madhe “cash” në Fullham. Tre persona u arrestuan njëri pas tjetrit, pasi hetimet zbuluan lidhjen e...

Nesër fluturimi i parë në Aeroportin e Kukësit, Rama publikon VIDEON: Pasagjerët VIP, çunat çamarrokë të fejsbukut nga Londra

Kryeministri Rama publikon një video të Aeroportit të Kukësit, ku nesër (18 prill) është lajmëruar se do të bëhet fluturimi i parë dhe aty...

Lajmet e fundit