Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
3.6kmh
100 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

cun lajci

Përlotet Çun Lajçi: Më vdiq vajza, nuk e çova dot për kurim dhe më ngeli pengu më i madh

Më 19 dhjetor të vitit 2017, vajza e aktorit, Çun Lajçi, Babulina ndërroi jetë. Dhimbja e ikjes së saj ende nuk ka kaluar dhe aktori...

Çun Lajçi rrëfen i përlotur pengun e jetës: Kur e varrosa vajzën, doja të ishte afër Bjeshkëve që Haradinaj ia fali Malit të Zi…

Aktori i mirënjohur Lajç Çuni ka rrëfyer betejën e ashpër që kaloi me Covid, pasi u prek dy herë brenda pak muajve. Shkrimtari ka...

Akuzat për punësimin e të afërmve në administratë, Çun Lajçi i kthehet ashpër Albin Kurtit: Ndalu burr, as në dasma nuk thirren veç familjarët

Prej ditësh kryeministri i Kosovës Albin Kurti po akuzohet nga kundërshtarët politikë se në administratë ka punësuar të afërmit e tij.Aktori dhe shkrimtari i...

“Zoti ma çoi sëmundjen e dy lule nuk t’i solla te guri”, Çun Lajçi kujton vajzën e ndjerë për ditëlindje

Aktori Çun Lajçi ka përkujtuar vajzën e tij të ndjerë, Bubulinën, në ditëlindjen e saj. Lajçi në një postim në rrjetet sociale shkruan se për...

Çun Lajçi infektohet me COVID, ironia për politikanët: Po shpëtova do jetë më mirë për ju, s’do keni nevojë të më blini lule

Aktori i njohur Çun Lajçi është infektuar me koronavirus, ndërkohë që me anë të një shkrimi në rrjetet sociale ka ironizuar politikanët që kujtohen...

‘Kang e lot m’shkoi jeta’, Çun Lajçi i emocionuar nga darka që shtroi Erion Veliaj për të: Djaloshi që e don Tironën n’mënyrën e...

Aktori dhe shkrimtari i njohur kosovar Çun Lajçi është emocionuar shumë nga darka që kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj shtroi në nder të tij,...

Vdes nga mbidoza vajza e Çun Lajçit, fjalët prekëse të aktorit

Ka humbur jetën në moshën 34-vjeçare vajza e aktorit të njohur kosovar Çun Lajçi, Bubulina Lajçi. Ajo është gjetur e pajetë...

Lajmet e fundit