Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Çrregullimi Obsesiv-Kompulsiv

Çrregullimi Obsesiv-Kompulsiv: Tortura e mendimeve shqetësuese dhe të padëshiruara te fëmijët – Spitali Amerikan

Nga Dr.Elona Dashi, mjeke psikiatre për fëmijë dhe adoleshentë  Çrregullimi Obsesiv-Kompulsiv (OCD) shpesh shihet i lidhur me adultët, por në fakt statistikat tregojnë se rreth...

Lajmet e fundit