Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

cristiano ronaldo

Me kë do dilje në një natë romantike? Moderatorja e sportit tregon futbollistin që ka “fiksim”

Viola Spiro është një nga moderatoret më të bukura në vendin tonë. Bukuroshja e njohur ka qënë sot pjesë e emisionit “Rudina” në TV Klan,...

Gati për një jetë të re në Manchester, shtëpia e Ronaldos dhe artitektura perfekte (FOTO)

Kristiano Ronaldo u transferua këtë verë nga Juve te Manchester United. Sulmuesi portugez do marrë me vete edhe familjen në Angli, sakaq ka blerë...

“ZOTI I REKORDEVE”/CRISTIANO RONALDO bëhet futbollisti me më shumë gola të shënuar në nivel të kombëtareve

Rekordet janë bërë për t’u thyer, por Cristiano Ronaldo e ka “tepruar me thyerjen e tyre, duke treguar që ai është “Zot ii rekordeve”. Mbrëmjen...

“Kërcimi i fundit”, Cristiano Ronaldo kthehet në “shtëpi”, portugezi “driblon” Cityn për të veshur fanellën e Manchester United

Cristiano Ronaldo është futbollisti më i ri i Manchester United, pasi mbylli aventurën 3 vjeçare me Juventusin. Kur mendohej se portugezi kishte arritur marrëveshjen me...

Rikthim te Reali? Ronaldo “i mllefosur”: Historia ime atje është shkruar, jam i përqëndruar tek Juvja

Cristiano Ronaldo është përfolur së fundmi për një rikthim te Reali i Madridit. Një gjë të tillë e ka mohuar portugezi, i cili ka shkruar...

Georgina nuk di të ndalet, “tërbon” përsëri rrjetin, provokon me foto me bikini nga jahti i Cristiano Ronaldos

Tashmë pozat seksi të Georgina Rodrigues janë kthyer si diçka normale, mirëpo përsëri vazhdojnë të tërheqin vëmendje sikur të ishte hera e parë. Së fundmi, partnerja...

Me bikini duke notuar, Georgina Rodriguez “tërbon” rrjetin me të pasmet bombastike

Georgina Rodriguez njihet për format e saj bombastike të cilat asnjëherë nuk ka hezituar t’i ekspozojë. Së fundmi ajo ka postuar një video teksa noton...

Cristiano Ronaldo inaguron hotelin në mes të New York-ut, ja sa kushton një natë

Cristiano Ronaldo ka inaguruar kompleksin e tij të fundit hotelier, i cili ndodhet në New York në Times Square. Ronaldo i është “futur me kokë”...

EURO 2020/ Gjermania e pamëshirshme ndaj kampionëve në fuqi, Portugalisë nuk i mjafton Ronaldo (VIDEO)

Gjermania është treguar e pamëshirshme ndaj kampionëve në fuqi të Portugalisë, pasi ka fituar me rezultatin 4-2, në një ndeshje ku nuk e ka...

E keni vënë re? Kjo është këngëtarja shqiptare që ka “vjedhur” vëmendjen e Cristiano Ronaldos dhe ka fituar një “follow” nga ai

Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët më të suksesshëm. Gjithashtu ai është edhe një ndër sportistët më të ndjekur në “Instagram”. Së fundmi një detaj...

Lajmet e fundit