Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

cozman

U largua nga ‘BabaStars’, Cozman jep lajmin për fansat (VIDEO)

Reperi i njohur Cozman është në përfundim të punimeve për këngën më të re. Ndërsa për një kohë të gjatë ai nuk ka sjellë...

U nxori të palarat dhe u largua, Cozman thumbon ish-shokët e Babastars?

Lajmi që grupi i njohur Babastars ishte përçarë dhe shumë repera të njohur ishin larguar, u bë kryefjalë në median rozë. ...

Shuhet Babastars, pas Cozman anëtari i grupit jep lajmin: Pezullohet të hënën si firmë

Reperi i njohur Cozman dje publikoi disa video në lnstaStory ku njoftoi largimin e tij nga labeli ‘BabaStars’. Dekorim Sahiti...

Sherr mes Babastars, Cozman i jep lamtumirën (VIDEO)

Reperi Cozman ka shokuar të gjithë fansat e tij me deklaratën e bërë në ‘Instagram’. Ai ka hequr dorë nga label-i...

Tuna sot është nënë, por çfarë thotë Cozman për ish-të dashurën

Pas një lidhje të gjatë e të shumëpërfolur, çifti Tuna-Cozman u nda. Tashmë këngëtarja është nënë, dhe bashkë me Patris Berishën...

Tuna është shtatzënë dhe në muajin e shtatë, ja kush është babai (Video)

Këngëtarja Alltuna Sejdiu është shtatzënë në muajin e shtatë, çka është munduar ta mbajë të fshehtë, deri tani. Ka qenë emisioni...

Cozman rrëfen sherrin me Noizyn: Më dolën përpara 15 veta

Protagonisti kryesor në konfliktin OTR-Babastars, Cozman, ka treguar për herë të pare se si qëndron e vërteta sipas tij në të gjithë këtë histori....

Lajmet e fundit