Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

Covidd

Doli pozitiv me Covid, reagon për herë të parë Joe Biden dhe flet për gjendjen e tij shëndetësore

Presidenti i Shteteve të Bashkuara Joe Bide, ka reaguar pasi rezultoi pozitiv me Covid-19. Përmes një postimi në “Twtitter”, Biden ka bërë me dije se...

Namik Dokle dhe bashkëshortja fitojnë betejën me Covid: E përzumë virusin nga shtëpia, iku çalë-çalë, por na la edhe ndonjë plagë…

Namik Dokle, politikani i njohur shqiptar i së majtës dhe bashkëshortja e tij kanë arritur ta fitojnë betejën me Covid-19. Ai shkruan në rrjetet sociale...


Lajmet e fundit