Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

covid

Asnjë viktimë nga Covid në vend, ja sa raste u shënuan në 24 orë

Vijon të mbetet i ulët numri i të infektuarve në vend, ku gjatë 24 orëve të fundit u testuan 553 persona dhe rezultuan pozitivë...

“Situata po ndryshon”, Joe Biden: Pandemia e Covid-19 drejt fundit në SHBA

Presidenti Joe Biden e ka shpallur fundin e pandemisë në SHBA, edhe pse numri i amerikanëve që kanë vdekur nga Covid vazhdon të rritet. Biden...

Ulet numri i të infektuarve me Covid në vend, 9 pacientë marrin trajtim në spital

694 testime janë bërë ditën e sotme dhe 75 qytetarë janë rezultuar pozitivë me Covid. Aktualisht në spitalin COVID3 po marrin trajtim 9 pacientë. Në...

Asnjë viktimë nga Covid, ja sa kanë rezultuar pozitivë në një ditë

Ministria e Shëndetësisë njofton në lidhje me situatën e Covid-19 në vend. Gjatë ditës së fundit janë testuar 672 persona, nga të cilët kanë...

Bien shifrat e Covid në vendin tonë, asnjë humbje jete gjatë 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 282 testime, ku 28 persona rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë,...

Ulet numri i të infektuarëve nga Covid, asnjë humbje jete gjatë 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 559 testime, nga të cilat 131 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas njoftimit të...

16 persona të shtruar në spital, 200 qytetarë rezultojnë pozitiv me Covid në një ditë

Ministria e Shëndetësisë njofton situatën e Covid gjatë 24 orëve të fundit në vend. Bëhet me dije se gjatë ditës së fundit janë testuar 917...

247 qytetarë të infektuar me Covid në vendin tonë, 15 pacientë po marrin trajtim në spital

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 1052 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid, 247 qytetarë. Aktualisht në spitalin...

Një qytetar humb jetën nga Covid, 335 infektime në 24 orët e fundit në vendin tonë (SHIFRAT E PLOTA)

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 1200 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid 335 qytetarë. Aktualisht në spitalin...

Mbyllet tregu më i madh i elektronikës në botë, qyteti jugor në Kinë regjistron disa raste me Covid

Qyteti jugor i Kinës, Shenzhen, mbylli të hënën tregun më të madh të elektronikës në botë dhe pezulloi transportin publik aty, pasi autoritetet zbatuan...

Lajmet e fundit