Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

covid

Sa do të zgjasë koronavirusi? Përgjigjet presidenti amerikan Donald Trump

Presidenti i SHBA Donald Trump thotë kriza e shkaktuar nga virusi Covid-19 mund të zgjasë deri në korrik apo gusht të këtij viti. ...

Masat kundër COVID19, Ministria e Infrastrukturës: Kompanitë e transportit ndërkombëtar të mallrave të dorëzojnë emrat e drejtuesve të automjeteve

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë njofton kompanitë e transportit ndërkombëtar të mallrave se duhet të dorëzojnë brenda ditës së sotme, 14 Mars 2020, listën...

Kontrolle për shkeljen e vetë-karantinës, Policia e Shtetit jep informacion (VIDEO)

Policia e Shtetit ka ngritur sot rreth 70 pika kontrolli për të gjetur shkelësit e vetë-karantinimit. Polica paralajmëron se personat që...

Sa mbijeton koronavirusi në sipërfaqe të ndryshme dhe si t’i dezinfektoni ato? Ja çfarë thotë shkenca

Koronavirusi i ri është kryesisht sëmundje respiratore dhe përhapet më tepër përmes grimcave nga tështimat dhe të kolliturat nga një person i infektuar. ...

Lajmet e fundit