Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

covid ne kine

Kina që solli pandeminë po jeton një jetë normale, vendet e tjera të botës janë akoma në luftë me virusin

Gjithçka nisi nga aty. Ishte Kina vendi i parë që përjetoi covid-19 dhe dukshëm përhapja në gjithë botën erdhi nga aty. ...

Lajmet e fundit