Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

covid 3

Zjarri në spitalin Covid 3, flet ministrja: Pacientët dhe stafi janë shëndoshë e mirë! Incidenti nuk ka lidhje me pavionet

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka shkuar mesditën e kësaj të shtune në ambientet e spitalit Covid 3 në Tiranë, ku një orë më...

Pasi la mandatin Najada Çomo shfaqet krah Manastirliut: Në rast të rritjes së të infektuarëve spitali Covid 3 gati për t’u hapur

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu pasditen e ditës së sotme së bashku me shefen e Infektivit, Najada Çomon kanë inspektuar nga afër pavionet e...

Rritjet e rasteve me COVID, Infektivi drejt ezaurimit, 100 pacient të shtruar, nisin përgatitjet për hapjen e COVID3

Vendi ynë po përballet me një rritje të numrave të të infektuarve me Covid-19 që pas konfirmimit të variantit Delta në Shqipëri. News24 raporton se...

‘Nëna ndërroi jetë pa pirë një pikë ujë’, qytetari nga Durrësi denoncon spitalin Covid-3: I ishte çarë goja nga marrja e oksigjenit, edhe hasmit...

Një qytetar nga Durrësi ka denoncuar infermieret e spitalit Covid 3, pasi sipas tij nuk i kanë dhënë ujë nënës, e cila ishte e...

125 të shtruar te Infektivi dhe Shefqet Ndroqi, shtohet staf i ri në QSUT, Manastirliu: Përgatitemi për hapjen e Covid 3

Rekrutohet staf i ri mjekësor në QSUT dhe janë drejt përfundimit përgatitjet për hapjen e spitalit COVID3. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta...

Kur do hapen kufijtë ajrorë? Përgjigjet Rama: Ne s’do bëjmë as tampona, as karantinim për ata që vijnë nga jashtë! Është e kotë

Kryeministri Edi Rama po u përgjigjet pyetjeve të gazetarëve para ambienteve të spitalit Covid 3. Rama u pyet se kur do...

Rama viziton spitalin ‘COVID 3’: Jemi gati nëse goditemi nga vala e dytë, në BE ka ‘plasur’ sherri për Italinë dhe Spanjën, ju mjekët...

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka vizituar spitalin "COVID 3", i cili do të shërbejë nëse Shqipëria goditet...

Gati për SPITALIN COVID 3/ ‘Zoti e di çfarë do ndodhë tani’, Rama i frikësohet një vale të dytë: Problem kjo puna e hapjes,...

Mesa duket në Shqipëri po bëhet gati spitali covid 3, pasi qeveria i druhet një vale të dytë virusi. Lajmi u...

‘Po e fillove në 20 ditë do të bëj monument te hyrja e spitalit’, Manastirliu s’mban premtimin që i dha Ramës, pas 35 ditësh...

Në një mbledhje online para 38 ditësh qeveria dhe lajmin se brenda 20 ditëve Shqipëria do të ketë një spital të ri. ...

Lajmet e fundit