Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

COVID 19

S’i lejuan të merrnin maska dhe pajisje kundër COVID 19, një italiane i shkruan liderëve të botës: Sot ndoshta nuk do ju duhej të...

Kjo letër po bën xhiron e rrjetit. Është një letër e shkruar nga një italiane, hedhur edhe në youtube, drejtuar liderëve...

COVID-19/ Pipero përgjigjet për personat me diabet, me probleme kardiovaskulare dhe alergjikët (SA RREZIKOJNË)

Bota po përballet me një situatë të frikshme, shumë shtete janë prekur nga koronavirusi, virusi që po u merrr jetën me qindra personave në...

19 të infektuar me COVID 19, Kosova shpall gjendjen e jashtëzakonshme

Ditën e sotme Kosova ka shpallur gjendjen e jashtëzakonshme. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka bërë me dije se ka firmosusr...

COVID -19/ Mjeku Pipero hedh poshtë lajmet për Ibuprofenin: Nuk është i dëmshëm

Mjeku Pëllumb Pipero hedh poshtë lajmet franceze lidhur me përdorimin e ibuprofenit në luftën kundër COVID 19. Sipas Piperos, nuk ka...

Mësuesi ku studionte vajza e saj 8-vjeçe rezultoi me COVID 19, gazetarja korçare futet bashkë me familjen në izolim: Tmerrësisht e pafalshme, jam e...

Një ngjarje e rëndë është raportuar këtë mesditë nga Korça. Mësohet se bëhet fjalë për një mësues në shkollën private ‘Omiros’...

COVID-19/ Deri tani zyrtarisht është thënë se janë 42 të prekur, mjeku PËLLUMB PIPERO flet për të tjera SHIFRA: Numri minimal i të infektuarve...

Zyrtarisht nga ministria e Shëndetësisë është thënë se deri tani ka 42 persona të prekur nga Covid 19 por sipas mjekut infeksionist Pëllumb Pipero,...

COVID 19/ Mami në punë, vogëlushja shqiptare mbyllur në shtëpi! Jep një mesazh të fortë përmes vizatimit

Situata në Shqipëri është tejet e rënduar pas konfirmimit të 15 rasteve të të prekurve nga koronavirusi.   Dje madje u...

COVID-19/ Nga ndalimi i shoqëruesve të pacientëve në spitale, te masat me gjobë për shkeljen e karantinës, Manastirliu tregon masat për parandalimin e përhapjes...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në konferencën për shtyp me mediat njoftoi masat e marra pas konfirmimit të rasteve të para me koronavirusin e...

Lajmet e fundit