Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

Coventry

Kishin ngritur fermë kanabisi 1 mln paund brenda klubit, arrestohen dy shqiptarët (EMRAT)

Dy shqiptarë janë arrestuar pasi akuzohen se posedonin një fabrikë kanabisi prej 1 milion £ brenda një ish-klubi të natës në Coventry.  Fabrika e kanabisit...

Shkoi për vizitë te djali në Angli dhe përfundoi në shtëpi bari, arrestohet ish-ushtaraku shqiptar (EMRI)

Një ish-ushtarak shqiptar ka rënë në prangat e policisë angleze, pasi u kap duke punuar në një fabrikë kanabisi në Coventry. Mediet e huaja raportojnë...

Lajmet e fundit