Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

Courtney Austrian

Raporti i OSBE-së/ E ngarkuara amerikane për Evropën vlerëson arritjet e Shqipërisë: E aftë për të siguruar një lidership të fortë ndërkombëtar, por ka...

E ngarkuara me punë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Courtney Austrian në Organizatën për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë ka vlerësuar punën e...

Lajmet e fundit