Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

CORONAVIRUSI

Rrëfim rrënqethës/ ‘Kam tre fëmijë të vegjël që kanë humbur babanë e tyre, më shpëtoni’, 38-vjeçarja e infektuar me COVID-19 tregon situatën në spitale

Nj grua 38 vjeç e cila banon në zonën e Bergamos dhe është e prekur nga COVID-19. Ajo ka shkruar mbi eksperiencën e saj. ...

KRIZA SI TEST I PËRGJITHSHËM SHOQËROR

Studimi i kujdesshëm dhe parashikimi i rreziqeve që administrata publike e një vendi duhet të kryejë me qëllim uljen e nivelit të paqartësisë, pasigurisë,...

BILANCI/ 8 viktima dhe 186 të prekur nga CORONAVIRUSI në Shqipëri, 107 vetëm në Tiranë, 5 rëndë

Shkon në 8 numri i viktimave dhe 186 numri i të prekurve nga coronavirusi në Shqipëri, nga të cilët 107 janë vetëm në Tiranë...

50% e popullsisë e kalon COVID 19 pa e kuptuar, doktor Klodian Allajbeu: Pas 2 javësh do arrijmë pikun, virusi rikthehet në shtator

Doktor Klodian Allajbeu i Spitalit Amerikan ka thënë se vdekshmëria ndaj koronavirusit nuk është 3% por 0.2%. I ftuar në ‘Opinion’...

U kthyem lakuriq

Shkruan Enkeleida Maze, lexuese e newsbomb.al: Unë besoj se ky është me të vërtetë momenti më i mirë i jetës sime,...

Rritet ndjeshëm numri i të prekurve me COVID 19 në vend, 146 të infektuar, 88 raste vetëm në Tiranë, 3 RËNDË

Arrin në 146 numri i të prekurve me Covid 19, nga të cilat 88 raste vetëm në Tiranë. Mësohet se 3 prej tyre janë...

Ta kemi borxh mirënjohjen, Nebi!

Ilir Yzeiri Sot lexova se i ndjeri nga Kavaja që ndërroi jetë para dy ditësh në moshën 41-vjeçare, paska një histori...

Dashuri në kohën e COVID 19, çifti i doktorëve feston 15 vjetorin, Nada gjen mënyrën origjinale për ta uruar por Andi i bën dhuratën...

Një histori e bukur dhe frymëzuese dashurie në kohë coronavirusi.   Një çift doktorësh festojnë 15 vjetorin e të qenit bashkë...

Kriza e rëndë e likuiditetit që po vjen

Nga Klodian Tomorri Që nga fillimi i epidemisë Covid-19, investitorët ndërkombëtar kanë tërhequr mbi 83 miliardë dollarë nga vendet në zhvillim....

KORONAVIRUSI, 7 PYETJE ME 7 PËRGJIGJE

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al. *Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i këtij materiali!    Përshëndetje! Si një person me formim mjekësor...

Lajmet e fundit