Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

cokollate

20 vjeçari nga Shkodra arrestohet në Portin e Durrësit, poshtë makinës i gjenden dy pako me drogë në formë çokollate

Një 20 vjeçar nga Shkodra është arrestuar nga Policia në Portin e Durrësit, pasi nga kontrolli i imtësishëm në mjetin e tij, nën të,...

Shpërthim në një fabrikë çokollate në Pensilvani, 5 të vdekur dhe 6 të zhdukur

Një shpërthim në një fabrikë çokollate në Pensilvani ka vrarë të paktën pesë persona dhe ka lënë gjashtë të zhdukur ndërsa ekipet e shpëtimit...

Heqja e taksës së hirrës dhe kremit të qumështit, Bashkimi i Prodhuesve: Shtuan 5% kostot për kruasantët dhe çokollatat

Vendosja nga 1 janari 2022 e taksës së hirrës dhe kremit të qumështit që importohet në Shqipëri në vlerën e 150 lekë për kg...

U gjenden 1.3 kg kanabis në formë çokollate në Benz, arrestohen 2 të rinjtë në Durrës

Në Durrës janë sekuestruar 1.3 kg kanabis në formë çokollate. Lidhur me kokainën e sekuestruar janë arrestuar 2 të rinj. Në...

Kapen me 38 kg drogë, kanabis dhe vaj hashashi, pranga shqiptarit dhe grekut

Një shqiptar dhe një grek janë arrestuar në Kozani të Greqisë, pasi policia vendase i ka kapur në flagrancë me 38 kilogram kanabis. ...

Kapet me DROGË në formë çokollate, arrestohet 46 vjeçari nga Tirana

Komisariati i Policisë Tepelenë në bashkëpunim me Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P. Gjirokastër ka finalizuar operacionin e koduar 'Përpunimi'. ...

Aksidentohet kamioni, tonelata me ÇOKOLLATË mbulojnë autostradën

Një kamion që transportonte çokollatë të lëngshme është përmbysur ditën e sotme në një autostradë në Poloni, duke bërë që tonelata të tëra çokollate...

DETAJE të reja nga 1 ton drogë e kapur në Vlorë, u paketua si “çokollatë” dhe…

Droga në pyllin e Novoselës Të tjera detaje dalin në dritë nga rreth 1 ton drogë e kapur në Novoselë të Vlorës ditën e...

Lajmet e fundit