Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

cokollatat

Ministria nxjerr URDHRIN: Ndalohen Çokollatat dhe patetinat në shkollë, nxënësit nuk do hanë as ushqime të skuqura (LISTA E PLOTË)

Ministria e Shëndetësisë dhe ajo e Arsimit në Shqipëri, do të ndalojnë reklamimin dhe tregtimin e disa lloje ushqimesh në ambientet e shkollave në...

Lajmet e fundit